Nasze rady

Nasze Rady

MILVA to produkty przeważnie jednoskładnikowe.

Oznacza to, że zawierają wysokie stężenie tylko jednego, najbardziej skutecznego składnika, który ma charakter leczniczy i zwalcza dany problem. Mówiąc prościej, jeden problem jest zwalczany przy pomocy jednego składnika (komponentu, zioła, substancji) o wysokim stężeniu i dlatego jest taki skuteczny.

Jeśli Twoje włosy muszą mierzyć się z wieloma problemami, możesz korzystać z różnych rodzajów naszych produktów po kolei lub naraz.
My możemy doradzić, ale na własnych włosach musisz sprawdzić i odkryć, który produkt jest dla Ciebie najlepszy, ponieważ do wyboru jest wiele leczniczych składników.

Jeśli masz, na przykład, tłustą skórę, ale suche włosy i dodatkowo chcesz zatrzymać ich wypadanie i zregenerować je, nie można tego zdziałać przy pomocy jednego produktu. Zalecamy stosowanie dwóch szamponów jednocześnie. Dlaczego? Ponieważ Twoja skóra potrzebuje czegoś zupełnie innego niż Twoje włosy. Jednym szamponem myjesz skórę głowy – to reguluje nadmierne przetłuszczanie się, a drugim pielęgnujesz i nawilżasz włosy, aby nie były wysuszone. Z wypadaniem włosów można walczyć za pomocą płynów do pielęgnacji włosów, które aplikuje się na skórę głowy, do regeneracji natomiast można zastosować maskę.

Ale uwaga na częsty błąd – ten sam problem pojawiający się u dwóch osób, nie oznacza, że ma on tę samą przyczynę.
U jednej osoby nadmierne wypadanie włosów może być spowodowane stresem, u kogoś innego złą dietą lub genami, u innej osoby natomiast niedoborem żelaza lub zaburzeniami hormonalnymi. Wszystkie osoby mają ten sam problem – nadmierne wypadanie włosów, ale u każdej z nich ma on zupełnie inną przyczynę.

Kolejnym czynnikiem jest czas. Ktoś zmaga się z danym problemem od miesiąca, a ktoś inny od roku. Dlatego u każdego efekt stosowania produktów oraz czas nastąpienia poprawy jest kwestią indywidualną. W przypadku tłustych włosów pomocna może być również huma, innej osobie pomoże pokrzywa, a komuś innemu tylko dziegieć. Tego nikt nie jest w stanie wcześniej stwierdzić, należy po prostu wypróbować. Prosimy o uwzględnienie tych realnych czynników, wykazanie się cierpliwością i wytrwałością, a efekt w postaci zdrowych, witalnych włosów po prostu się pojawi. Z nami wypielęgnujesz swoje włosy! Przede wszystkim poprzez cierpliwość, systematyczność, współpracę, a zwłaszcza czas, który poświęcisz swoim włosom, aby rozwiązać problem, z którym się zmagasz.

Niezwykle ważne jest wybranie właściwego produktu. Polecamy stopniowe sprawdzenie każdego produktu, który jest w danej grupie, aby dowiedzieć się, który jest najlepszy do rozwiązana Twojego problemu.

1. Wybór właściwego produktu to podstawa.
2. Niezbędna jest cierpliwość, ponieważ tak długo jak powstawał problem, tak długo będzie znikał.
3. Systematyczność stosowania produktów zagwarantuje oczekiwany efekt końcowy.

Te trzy zasady pozwolą Ci jak najszybciej osiągnąć CEL, czyli pożądany efekt.
Wszystkim życzymy tego z całego serca i trzymamy kciuki.
Nie możemy się doczekać waszych postów, uwag a zwłaszcza zdjęć.

Milva Polska