Nie bój się łączyć naszych produktów! Szukaj, obserwuj i porównuj …

nie-boj-sie-laczyc

Nasze rady na Twoje problemy dotyczą głównie składu produktu –  jaką skuteczną substancję posiada dany produkt i jak sprawdziła się ona w praktyce – według relacji. UWAGA: Dla każdego rodzaju włosów odpowiednia jest specyficzna grupa preparatów zawierających chininę oraz ich zastosowanie. Nasze produkty należy dobrać zgodnie z rodzajem włosów – suche/tłuste. Niezmiernie ważne jest, aby wybrać właściwe połączenie preparatów, odpowiednie dla twojego rodzaju skóry i włosów. Pomimo tego, należy samemu spróbować i sprawdzić, co będzie najlepszym rozwiązaniem dla Twojej skóry i włosów. Nie potrafimy zagwarantować każdemu jednakowego efektu, ponieważ każdy organizm jest inny, a każdy istniejący problem może mieć różne pochodzenie. Proszę wziąć pod uwagę, że Milva jest KOSMETYKIEM, a nie LEKIEM! Pomoże i złagodzi objawy, ale nie wyleczy przyczyny, dlaczego włosy wypadają – jeżeli stan ten spowodowany jest chorobą. Dlatego u każdego rezultat stosowania produktu będzie indywidualny, ale także okres, kiedy stan ulegnie poprawie. Jednemu na tłuste włosy pomoże huma, innemu pokrzywa, a komuś innemu tylko dziegieć. Tego nikt nie jest w stanie wcześniej przewidzieć, należy po prostu wypróbować. Prosimy o uwzględnienie tych realnych czynników, wykazanie się cierpliwością i wytrwałością, a efekt w postaci zdrowych, witalnych włosów po prostu sam nadejdzie. Z nami wyhodujesz swoje włosy! Przede wszystkim dzięki cierpliwości, systematyczności, współpracy, a zwłaszcza czasu, który poświęcisz swoim włosom, aby rozwiązać problem, z którym się zmagasz. Niezwykle ważne jest dobranie właściwego produktu. Polecamy stopniowo sprawdzać każdy produkt, który znajduje się w danej grupie, aby dowiedzieć się, który najlepiej rozwiąże Twój problem.

Chinina przyśpieszy wypadanie tych włosów, które są w fazie wypadania – także na początku może się wydawać, że włosów wypada więcej, ale jest to mylne wrażenie. Jest to podobna sytuacja, jak w przypadku stosowania detoksu – najpierw stan się pogorszy, ponieważ odbywa się oczyszczanie, a potem powstanie widoczny i oczekiwany efekt. Powstaje tutaj okazja do wzrostu nowych zdrowych włosów. Nie trzeba mieć obawy, a gdy rosną nowe włosy, należy kontynuować kurację. Powody wypadania mogą być różne, ale chinina jest najlepszym środkiem przeciwko wypadaniu włosów i wspierającym ich wzrost. Podczas stosowania chininy włosy nie tracą swojej objętości i szybko rosną.

Dla każdego rodzaju włosów posiadamy specyficzną grupę preparatów zawierających chininę. Po zupełnym lub wyraźnym zmniejszeniu objawów, które Ci doskwierają, MILVA zaleca wymienić szampony na bazie chininy i na pewien czas zaprzestać ich stosowania. Jednakowy efekt związany ze wzrostem włosów i ograniczenia ich wypadania posiadają także pokrzywa i kasztan. Jedyna różnica polega na tym, że ich działanie przejawi się po dłuższym czasie. Zapewnij swoim włosom zmianę i dalsze odżywianie. W przypadku włosów suchych i zniszczonych zalecamy ograniczyć stosowanie szamponów na bazie chininy na całej długości włosów i stosować ulubiony kondycjoner lub maskę na bazie chininy MILVA. Sygnały o stosowaniu produktów na bazie chininy, konkretnie szamponów, bywają pozytywne. Nieraz po umyciu włosy stają się suche i cienkie. Nie chodzi o problem spowodowany tym, co zawierają szampony, ale tym czego nie zawierają – silikony i oleje syntetyczne. Zawiera je większość zwykłych szamponów. U włosów przyzwyczajonych do silikonów i olejów syntetycznych po przejściu na produkty Milva pojawia się suchość. Rodzaj włosów jest bardzo istotnym czynnikiem. Reakcje są indywidualne i specyficzne. Chinina JEST odpowiednia dla włosów suchych. Ponadto ich nie uszkadza. Nie posiada jednak właściwości hydratacyjnych, które są niezbędne dla włosów. Na szczęście Milva posiada wiele szamponów, które są przeznaczone do stosowania w przypadku suchych włosów, cienkich, łamliwych, z postrzępionymi końcówkami, brakiem blasku, elastyczności i skłonnością do uszkodzeń.

Dlaczego nie zalecamy stosować szamponu na bazie chininy na suche włosy, ale wody i maskę zalecamy? Zastosowanie szamponów, wód i masek z zawartością chininy różni się diametralnie – szampon na bazie chininy bez składnika hydratacyjnego nie zalecamy stosować na suche włosy, wodę należy stosować tylko na skórę głowy (nie należy nią pryskać włosów), ponieważ działanie chininy wpływa na korzonki – cebulki włosów, a maska jest przygotowana diametralnie odmiennie z dodatkowymi składnikami, które nie tylko nie wysuszają, ale wprost przeciwnie regenerują suche włosy i samą skórę. Także jedyne co należy wykluczyć w przypadku włosów suchych jest szampon do włosów bez składnika hydratacyjnego stosowany na całej długości włosów i zastosowanie szamponu chininowego, który jest przeznaczony do włosów suchych. Nie bój się łączyć naszych produktów! Szukaj, obserwuj i porównuj  …postrzegaj, jak włosy reagują i jak się zmieniają. Zastosuj jeden szampon, a po jego zużyciu zastosuj inny. Włosy potrzebują odmiany – także innych substancji czynnych do ich odżywiania. MILVA przeważnie posiada produkty jednoskładnikowe, z jedną substancją czynną. Jeśli masz więcej problemów, nie bój się, łącz i próbuj co będzie odpowiednie dla Twoich włosów. Sam musisz znaleźć ten właściwy produkt. My możemy wskazać odpowiednią drogę i doradzić. Musisz znaleźć swoje właściwe połączenie i ustalić, któro jest dla Ciebie najlepsze.

PS: piękne włosy = zdrowa skóra włosów, miej to na uwadze. Jeśli nie potrafisz dokonać wyboru, chętnie Ci doradzimy (napisz do nas)