Nowy regulamin

Drogi kliencie,

Jakiś czas temu robiłeś u nas zakupy lub zarejestrowałeś się. Przekazałeś nam wtedy dane kontaktowe, stanowiące w rozumieniu prawa dane osobowe. Umożliwiały nam kontakt, realizację zamówienia lub przygotowanie i przesłanie materiałów promocyjnych z możliwie najlepszą ofertą oraz informowanie Ciebie o nowościach w naszych usługach i otoczeniu sklepu. Dziękujemy, że nam zaufałeś, zawsze bardzo dbamy o to aby nie kontaktować się bez potrzeby, dlatego przez ten cały czas staraliśmy się kontaktować z Tobą wyłącznie w sprawach istotnych i nie stosowaliśmy nachalnego marketingu.

Teraz, jak zapewne wiesz, 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, znane powszechnie jako RODO. Aby móc dalej pozostać w kontakcie i dbając o bezpieczeństwo dostosowaliśmy nasz Regulamin i Politykę Prywatności dla osób zalogowanych na stronie internetowej sklepu do nowych reguł.

One thought on “Nowy regulamin”

  1. Wspaniałe produkty i zgodne z opisem. Mam problemy z tarczycą i od lat widać było skutki uboczne na moich włosach. Teraz, od kiedy stosuję produkty z chininą, nareszcie widać poprawę.
    Serdecznie polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *